Blog

Interesuje Cię nasza praca? Chcesz poczytać o odzyskiwaniu danych? Chcesz poznać najciekawsze przypadki jakie trafiły w nasze ręce? Zastanawiasz się co zrobić aby nie utracić danych? To dobre miejsce aby zaczerpnąć trochę informacji.

Naprawa dysków twardych i dysków USB

Naprawa dysków twardych i dysków USB

Każdego dnia otrzymujemy zapytania o naprawę dysków twardych. Na niemal każdym forum można znaleźć informacje na temat naprawy uszkodzonych dysków twardych oraz porady z pogranicza odzyskiwania danych i magii. Wiele osób szuka tanich sposobów na odzyskiwanie danych....

Samodzielne odzyskiwanie danych

Samodzielne odzyskiwanie danych

Godzina dziewiąta z minutami. Do naszego biura w Warszawie wchodzi pierwszy klient z uszkodzonym dyskiem. Jak się okazuje Informatyk zdążył go już rozebrać. Po krótkiej rozmowie z klientką bierzemy dysk do komory laminarnej zdejmujemy obudowę i naszym oczom ukazuje...

Darmowa wycena

W naszym laboratorium wycena kosztów odzyskiwania danych jest zawsze za darmo. Mając duże doświadczenie możemy wykonać wstępną analizę i wycenę kosztów praktycznie od ręki. Cięższe przypadki wyceniamy w 24 do 48 godzin zawsze za darmo.

Płatność za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli Twoje dane uda się odzyskać. Jeśli z jakiegoś powodu (np. Uszkodzone talerze) danych nie da się odzyskać – nic nie zapłacisz. Mając własne laboratorium i skuteczność na poziomie 95% możemy sobie na to pozwolić, a Ty masz gwarancję profesjonalnej usługi.

Potrzebujesz pomocy?

Przyjdź do nas lub wyślij swój nośnik