Odzyskiwanie danych z dysków przenośnych USB

Oferujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków przenośnych USB: Toshiba, Western-Digital, Lacie, Seagate, Samsung, Transcend, A-Data, PQI i innych niezależnych producentów.

Dyski przenośne

Odzyskiwanie danych z dysków przenośnych

Dyski przenośne są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Nasza oferta to kompleksowe odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków USB – przenośnych.

Nasza skuteczność odzyskiwania danych z dysków USB:

%

Wymiana głowic w dyskach przenośnych

Posiadając dużą bazę części zamiennych skutecznie odzyskujemy dane z dysków USB z uszkodzeniami głowic.

Naprawa elektroniki dysku

Elektronika to nasza pasja od wielu lat. Dzięki temu skutecznie odzyskujemy dane z dysków z uszkodzoną elektroniką.

Odzyskiwanie dusków usb po formacie

Odzyskiwanie danych z przypadkowo sformatowanych dysków USB to nasza codzienność.

Dysk po upadku

Odzyskiwanie danych z dysku USB po upadku jest naszą codziennością. Dyski te naprawdę nie mają łatwego życia.

Przekładanie talerzy w dyskach

Jest to ostateczność, ale posiadamy doświadczenie również w tak trudnych przypadkach uszkodzeń mechanicznych dysków przenośnych.

Naprawa firmware dysków

Firmware w dyskach USB jest równie awaryjny co w standardowych. Odzyskujemy skutecznie dane również w takich przypadkach

Odzyskiwanie z dysków po zalaniu

Zalanie lub oddziaływanie wilgoci na dysk może doprowadzić do jego uszkodzenia. Zapraszamy jak najszybciej do naszego laboratorium w przypadku zalania dysku.

Wycena odzyskiwania za darmo

Wycena odzyskiwania danych z dysków przenośnych jest zawsze za darmo.

Porozmawiaj ze specjalistą

Jeśli masz jakieś pytania, porozmawiaj z nami. Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi i zaprosimy do nas na bezpłatną wycenę. U nas za darmo poznasz cenę odzyskiwania danych z uszkodzonego dysku USB i będziesz mógł/mogła podjąć decyzję co robić. Większość wycen staramy się robić od ręki. Trudniejsze przypadki wyceniamy w 24 do 48 godzin.

Objawy uszkodzonego dysku przenośnego

Niepokojące dźwięki

Dysk wydaje dziwne dźwięki

Dyski przenośne są narażone na wiele uszkodzeń mechanicznych. Dysk może upaść podczas pracy lub w spoczynku, często jest przekładany, pukany, stukany. .To wszystko wpływa na awaryjność dysków USB. Jeśli dysk wydaje dziwne dźwięki jak jednostajne piszczenie, powtarzające się klikanie, cykanie, pykanie lub coś w podobie świadczy to o uszkodzeniu mechanicznym. Taki dysk należy odłączyć od zasilania i udać się do laboratorium w celu sprawdzenia.

Problemy po podłączeniu dysku do komputera

Jeśli twój komputer po podłączeniu dysku USB dziwnie się zachowuje może to świadczyć o awarii:

Komputer się zawiesza po podłączeniu dysku USB, samoczynnie się resetuje. Podczas uruchamiania systemu system naprawia się, wyskakuje niebieski ekran tzw. BLUE SCREAN po podpięciu dysku przenośnego. Komputer bardzo wolno pracuje po podłączeniu dysku USB. Laptop wyświetla prośbę o naprawę lub formatowanie dysku. Nie widać dysku w systemie po podłączeniu do USB lub dysk nie wyświetla pojemności. To wszystko i wiele innych, dziwnych zachowań laptopa lub komputera może świadczyć o uszkodzeniu dysku przenośnego.

Rób kopie zapasowe

Kopia zapasowa to najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputera.

Rób systematyczne kopie zapasowe i wygraj z technologią. Podobno ludzie dzielą się dziś na tych co robią kopie zapasowa i na tych co będą je robić jak zapłacą za odzyskiwanie danych.

Nasze całe laboratorium jest do Państwa dyspozycji

Posiadamy trzy w pełni wyposażone stanowiska do odzyskiwania danych i kilka mniejszych. Wszystko po to aby zapewnić jak najszybszą możliwość odzyskania wartościowych zdjęć, ważnych dokumentów czy projektów oraz innych niezastąpionych danych. Jeśli masz do nas za daleko możesz skorzystać z oferty odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków przenośnych w naszym drugim laboratorium.

FAQ

Pytania i odpowiedzi na temat odzyskiwania danych z dysków USB

Oto najczęściej zadawane pytania na temat uszkodzeń, naprawy i odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków przenośnych. Jeśli nie wyczerpują one Państwa wątpliwości prosimy o telefon.

Ile kosztuje odzyskiwnaie danych z dysku przenośnego?

Cena odzyskiwania danych z dysku przenośnego jest uzależniona od rodzaju uszkodzenia ilości pracy i kosztów części użytych w procesie przywracania danych. Większość zleceń zawiera się w przedziale od 500 do 2500zł + VAT, choć niektóre dochodzą do 5000netto. Dokładną cenę poznają Państwo po bezpłatnym sprawdzeniu dysku i oszacowaniu kosztów.

Czy wszystkie dane z dysku zostana odzyskane?

Staramy się, aby odzyskać wszystkie dane z dysku niezależnie od jego uszkodzenia. W około 90% przypadku udaje się odzyskać praktycznie wszystkie pliki klienta. 5% zleceń to usługi gdzie danych jest od 50 do 70%, a kolejne 5% to przypadki gdzie danych nie udaje się odzyskać.

Co zrobić aby nie tracić danych?

Robić kopie zapasowe. Wiele osób myli to pojecie z trzymaniem danych na zewnętrznym dysku USB lub Pendrive. Kopia zapasowa to te same dane minimum w dwóch miejscach np. na komputerze i dysku USB.

Jak długo trwa odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku USB?

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku przenośnego trwa tyle ile potrzeba do wyczerpania wszystkich możliwości. Większość zleceń (ponad 80%) udaje się zrealizować w czasie od 2 do 7 dni roboczych. Są jednak i takie, które trwają po kilka miesięcy. Generalnie działamy aż do skutku.

Czy poniesę koszty jeśli danych nie uda się odzyskać?

Nie. Jeśli twoich danych nie uda się odzyskać bo uszkodzenia będą zbyt rozległe, nie pobieramy opłat. Wyjątek stanowią niektóre przypadki dysków po samodzielnych próbach odzyskiwania ale na pewno informujemy o tym przed rozpoczęciem zlecenia. Wycena kosztów odzyskiwania danych jest zawsze za darmo.

Czy cena odzyskiwnaia danych może być niższa?

Jeśli klientowi nie zależy na czasie i poczeka na wolną chwilę, takie zlecenia wykonujemy z rabatami od 10 do 30 procent zależnie od rodzaju uszkodzenia i modelu dysku.

Wycnena odzyskiwania za darmo

Posiadamy własne laboratorium i ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych. Dla tego możemy zaoferować Ci darmową wycenę bez względu na Twoją decyzję. Większość wycen wykonujemy niemal od ręki, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że są one cenne dla naszych klientów.

Płatność za efekt

Dzięki wysokiej skuteczności odzyskiwania danych u nas zapłacisz tylko za efekt. Jeśli z jakiegoś powodu Twoich danych nie uda się odzyskać – nic nie zapłacisz. Wyjątek stanowią niektóre przypadki samodzielnych ingerencji w dyski twarde. Co więcej, cena odzyskiwania danych będzie uzależniona od rodzaju uszkodzenia.