Cennik

U nas nie płacisz nic za wycenę kosztów odzyskiwania danych nie zależnie od tego jak szybko chcesz się dowiedzieć co się dzieje z Twoim nośnikiem. U nas czas wyceny nie jest zależy od tego czy zapłacisz a od rodzaju uszkodzenia.

Wycena

Poznaj nasz orientacyjny cennik usług

Karty pamięci i pendrive

Karty pamieci i pendrive z uszkodzeniami elektroniki

W zależności od rodzaju uszkodzenia orientacyjna cena odzyskiwania danych z kart pamięci i pendrive z uszkodzoną elektroniką zawiera się w przedziale 100 do 1200 zł + 23% VAT

karty pamieci i pendrive z uszkodzonym firmware

Orientacyjny koszt odzyskiwania danych z kart pamięci i pendrive z uszkodzonym firmware to 500 do 2000 zł + 23% VAT

Karty pamięci i pendrive z uszkodzeniami mechanicznymi

Orientacyjny koszt odzyskiwania danych z kart pamięci i pendrive z uszkodzeniami mechanicznymi to 50 do 1500zł +23% VAT. W przypadku niektórych uszkodzeń mechanicznych odzyskiwanie danych może być nie możlilwe.

Karty pamięci i pendrive po formatowaniu, usunięciu danych, częściowym nadpisaniu.

W przypadku kart pamięci i pendrive po formatowaniu, skasowaniu plików, oraz z innymi usterkami logicznymi cena odzyskiwania danych zależy od ilości pracy i przeważnie zawiera się w granicach od 150 do 1200zł + 23% VAT.

Dyski twarde

Dyski Twarde z uszkodzeniami elektroniki

W zależności od rodzaju uszkodzenia oraz technologii dysku orientacyjna cena odzyskiwania danych z dysku z uszkodzoną elektroniką zawiera się w przedziale 500 do 1200 zł + 23% VAT

Dyski z uszkodzonym firmware

Orientacyjny koszt odzyskiwania danych z dysków z uszkodzonym firmware to 500 do 3000 zł + 23% VAT

Dyski twarde z uszkodzeniami mechanicznymi

Orientacyjny koszt odzyskiwania danych z dysków twardych z uszkodzeniami mechanicznymi to 1000 do 3000zł +23% VAT. W przypadku niektórych modeli dysków Seagate lub dysków dużych pojemności koszty mogą być wyższe.

Dyski po formatowaniu, recovery, częściowym nadpisaniu.

W przypadku dysków po formatowaniu lub recovery oraz z innymi usterkami logicznymi cena odzyskiwania danych zależy od ilości pracy i przeważnie zawiera się w granicach od 300 do 1200zł + 23% VAT.

Porozmawiaj z nami

Jeśli masz jakiś problem z nośnikiem danych i potrzebujesz usług odzyskiwania zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro.

Prezentowane na tej stronie ceny odzyskiwania danych są podane wyłącznie do celów informacyjnych i są one orientacyjne. Prezentowany cennik odzyskiwania danych nie stanowi wiążącej oferty. Wszystkie wyceny są robione indywidualnie a koszty odzyskiwania danych są uzależnione od rodzaju uszkodzenia, technologii nośnika, czasu pracy i cen części potrzebnych do wykonania zlecenia.