Odzyskiwanie danych z pendrive

Oferujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonego pendrive -a, z pendrive po formacie, po skasowaniu danych wszystkich producentów: Kingston, Sandisk, A-Data, Transcend, no-name, Patriot, GoodRam, Toshiba, Samsung, Platinet i innych.

Pendrive

Odzyskiwanie danych z pendrive

Niezależnie czy Twoja pamięć USB się uszkodziła, czy dane zostały skasowane lub uszkodzone w skutek działania wirusa. Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Odzyskujemy zdjęcia, dokumenty, prace magisterskie i doktoraty oraz wiele innych ważnych plików dla naszych klientów.

Nasza skuteczność odzyskiwania danych z pendrive:

%

Naprawa pendrive

Jeśli to możliwe, np w uszkodzeniach elektronicznych dążymy do naprawy pendrive w procesie odzyskiwania danych.

Uszkodzenia mechaniczne

Wiele pamięci usb trafia do nas przełamanych. Nawet w takich przypadkach mamy możliwość odzyskania danych. Czasem jest to nie możliwe ale zawsze próbujemy.

Odzyskiwanie po formacie

Odzyskujemy dane ze sformatowanych pendrive oraz częściowo nadpisanych.

Wycena odzyskiwania za darmo

Pamiętaj, że u nas wycena odzyskiwania danych z każdego pendrive -a jest zawsze za darmo.

Odzyskiwanie bezpośrednio z pamięci

Chip Off – to metoda polegająca na sczytaniu zawartości kości pamięci do komputera i ułożenia specjalnego algorytmu w celu odzyskania danych.

Uszkodzenia logiczne

Działanie wirusa lub błędy systemu operacyjnego mogą spowodować uszkodzenia logiczne. Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Odzyskiwanie z pendrive po zalaniu

Pendrive to urządzenie narażone na różne uszkodzenia w tym wilgoć. Nasza oferta odzyskiwania danych obejmuje również takie przypadki.

Płatność za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli dane uda się odzyskać.

Porozmawiaj ze specjalistą

Jeśli masz jakieś pytania, porozmawiaj z nami. Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi i zaprosimy do nas na bezpłatną wycenę. U nas za darmo poznasz cenę odzyskiwania danych i będziesz mógł/mogła podjąć decyzję co robić. Większość wycen staramy się robić od ręki. Trudniejsze przypadki wyceniamy w 24 do 48 godzin.

Objawy uszkodzonego pendrive

Kilka słów wstępu

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego pendrive

Pomińmy przypadki w których pendrive jest sprawny i skupmy się na odzyskiwaniu danych z uszkodzonych urządzeń. Proces odzyskiwania danych w takich przypadkach wymaga wlutowania kości pamięci, sczytania zawartości do komputera i za pomocą specjalnego oprogramowania ułożenia algorytmu dekodującego. Jest to zadanie wymagające dużego doświadczenia oraz wiedzy i specjalistycznego sprzetu

Pendrive i problemy w systemie

Jeśli twój komputer reaguje w dziwny sposób po podłączeniu pendrive – może to świadczyć o jego uszkodzeniu.

Objawy uszkodzonego pendrive to przede wszystkim: montowanie nośnika z zerową pojemnością, system operacyjny prosi o formatowanie zaraz po podłączeniu pendrive, komputer się zawiesza lub samoczynnie się resetuje, pojawia się  niebieski ekran tzw. BLUE SCREAN po podłączeniu pendrive. To wszystko oraz wiele innych problemów może świadczyć o uszkodzeniu pamięci USB. Więcej informacji o objawach uszkodzonego pendrive znajdziesz na tej stronie.

Rób kopie zapasowe

Kopia zapasowa to najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputera.

Rób systematyczne kopie zapasowe i wygraj z technologią. Podobno ludzie dzielą się dziś na tych co robią kopie zapasowa i na tych co będą je robić jak zapłacą za odzyskiwanie danych.

Nasze całe laboratorium jest do Państwa dyspozycji

Posiadamy trzy w pełni wyposażone stanowiska do odzyskiwania danych i kilka mniejszych. Wszystko po to aby zapewnić jak najszybszą możliwość odzyskania wartościowych zdjęć, ważnych dokumentów czy projektów oraz innych niezastąpionych danych.

FAQ

Pytania i odpowiedzi na temat odzyskiwania danych z pendrive

Oto najczęściej zadawane pytania na temat uszkodzeń, naprawy i odzyskiwania danych z uszkodzonych pendrive. Jeśli nie wyczerpują one Państwa wątpliwości prosimy o telefon.

Ile kosztuje odzyskiwnaie danych z pendrive?

Cena odzyskiwania danych z pendrive jest zależna or rodzaju uszkodzenia oraz ilości pracy w procesie odzyskiwania danych. Generalnie zawiera się w przedziale od 100 do 500 zł + VAT w prostszych przypadkach oraz od 500 do 2000 zł + VAT jeśli zachodzi konieczność dekodowania danych z kości pamięci. Dokładną cenę poznają Państwo po bezpłatnym sprawdzeniu nośnika i oszacowaniu kosztów.

Czy wszystkie dane z pendrive zostana odzyskane?

Dążymy do tego, aby odzyskać wszystkie dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia pendrive -a. W około 90% przypadku udaje się odzyskać praktycznie wszystkie pliki klienta. Jeśli kość pamięci jest uszkodzona w znacznym stopniu, część danych może się nie odzyskać lub odzyskiwanie może być wręcz nie możliwe.

Co zrobić aby nie tracić danych?

Robić kopie zapasowe. Wiele osób myli to pojecie z trzymaniem danych na zewnętrznym dysku USB lub Pendrive. Kopia zapasowa to te same dane minimum w dwóch miejscach np. na komputerze i dysku USB.

Jak długo trwa odzyskiwanie danych z uszkodzonego pendrive?

W prostych przypadkach od 1 do 3 dni. W bardziej skomplikowanych do skutku.

Czy poniesę koszty jeśli danych nie uda się odzyskać?

Nie. Jeśli twoich danych nie uda się odzyskać nie pobieramy opłat w przypadku tego rodzaju nośników.

Czy cena odzyskiwnaia danych może być niższa?

Jeśli klientowi nie zależy na czasie i poczeka na wolną chwilę, takie zlecenia wykonujemy z rabatami od 10 do 30 procent zależnie od rodzaju uszkodzenia i modelu pendrive. Wszystko zależy również od technologii zastosowanej w urządzeniu.

Wycnena odzyskiwania za darmo

Posiadamy własne laboratorium i ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych pendriv-e. Dla tego możemy zaoferować Ci darmową wycenę bez względu na Twoją decyzję. Większość wycen wykonujemy niemal od ręki, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że są one cenne dla naszych klientów. Wiemy co robimy i czasem wystarczy chwila aby oszacować koszty usługi.

Płatność za efekt

Dzięki wysokiej skuteczności odzyskiwania danych u nas zapłacisz tylko za efekt. Jeśli z jakiegoś powodu Twoich danych nie uda się odzyskać – nic nie zapłacisz. Wyjątek stanowią niektóre przypadki samodzielnych ingerencji w dyski twarde. Co więcej, cena odzyskiwania danych będzie uzależniona od rodzaju uszkodzenia oraz od technologii wykonania urządzenia.