Odzyskiwanie danych z kart pamięci

W naszej ofercie znajdą Państwo odzyskiwanie danych z uszkodzonych kart pamięci, z kart po formatowaniu, odzyskiwanie zdjęć po usunięciu: Kingston, Sandisk, A-Data, Transcend, no-name, Patriot, GoodRam, Toshiba, Samsung, Platinet i innych.

Karty pamęci

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Jeśli Twoja karta pamięci się uszkodziła, dane zostały skasowane lub uszkodzone w skutek działania wirusa bądź formatowania, zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Odzyskujemy zdjęcia, dokumenty oraz wiele innych ważnych plików dla naszych klientów.

Nasza skuteczność odzyskiwania danych z kart pamięci:

%

Uszkodzenia mechaniczne

Odzyskiwanie danych z mechanicznie uszkodzonych kart pamięci jest możliwe pod warunkiem, że kości pamięci nie zostały przełamane.

Odzyskiwanie danych po formatowaniu.

Pod warunkiem, że karta nie została nadpisana podczas formatowania istnieje możliwość odzyskania danych ze sformatowanej karty pamięci.

Wycena odzyskiwania za darmo

W naszym laboratorium wycena odzyskiwania danych z każdej karty pamięci jest zawsze za darmo.

Naprawa kart pamięci

Poza nielicznymi przypadkami naprawa kart pamięci jest praktycznie nie możliwa. Istnieje możliwość tylko i aż odzyskania danych

Odzyskiwanie bezpośrednio z pamięci

Chip Off – to metoda polegająca na sczytaniu zawartości kości pamięci do komputera i ułożenia specjalnego algorytmu w celu odzyskania danych. Jest to podstawowa metoda odzyskiwania danych z uszkodzonych kart pamięci SD, CF i innych.

Uszkodzenia logiczne

Działanie wirusa lub błędy systemu operacyjnego mogą spowodować uszkodzenia logiczne. Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Odzyskiwanie z kart pamięci po zalaniu

Wiele kart pamięci ulega uszkodzeniu w wyniku oddziaływania wilgoci lub działania wody. Taki urok tych małych nośników danych.

Płatność za efekt

U nas zapłacisz tylko jeśli dane uda się odzyskać. Własne laboratorium i wysoka skuteczność pozwala nam oferować takie rozwiązania wszystkim klientom.

Porozmawiaj ze specjalistą

Jeśli masz uszkodzoną kartę pamięci SD, micro SD, CF, MM lub inną Kingston, Sandisk, A-Data, Transcend, no-name, Patriot, GoodRam, Toshiba, Samsung, Platinet lub jakiegokolwiek innego producenta, porozmawiaj z nami. Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi i zaprosimy do nas na bezpłatną wycenę. U nas za darmo poznasz cenę odzyskiwania danych i będziesz mógł/mogła podjąć decyzję co robić. Większość wycen staramy się robić od ręki. Trudniejsze przypadki wyceniamy w 24 do 48 godzin.

Objawy uszkodzonej karty pamięci

Kilka słów o kartach pamieci

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych kart pamięci

karty pamięci są niemal w każdym powszechnym urządzeniu. Używamy ich w smartfonach, tabletach, aparatach fotograficznych, kamerach, dronach, przemyśle i wielu innych miejscach. Nie mają łatwego życia i jak każde urządzenie zużywają się. Uszkodzenie karty pamięci jest przeważnie nagłe i powoduje utratę ważnych danych, niezwykłych zdjęć oraz sprawia, że konieczne stają się profesjonalne usługi odzyskiwania danych. W przypadku awarii zapraszamy na bezpłatną wycenę.

Objawy uszkodzonej karty pamięci

Kilka słów o tym jakie mogą być objawy uszkodzonej karty pamięci.

Objawy uszkodzonej karty pamięci to przede wszystkim: zgłaszanie się w komputerze lub laptopie z zerową pojemnością, system operacyjny prosi o formatowanie karty pamięci zaraz po podłączeniu, komputer się zawiesza lub samoczynnie się resetuje, pojawia się  niebieski ekran tzw. BLUE SCREAN po podłączeniu karty pamięci, apart, telefon, smartfon informuje że karta jest uszkodzona, nie zapisują się zdjęcia na karcie pamięci. To wszystko oraz wiele innych problemów może świadczyć o uszkodzeniu pamięci USB. Więcej informacji o objawach uszkodzonej karty pamięci znajdziesz na tej stronie.

Rób kopie zapasowe

Kopia zapasowa to najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputera.

Rób systematyczne kopie zapasowe i wygraj z technologią. Podobno ludzie dzielą się dziś na tych co robią kopie zapasowa i na tych co będą je robić jak zapłacą za odzyskiwanie danych.

Nasze całe laboratorium jest do Państwa dyspozycji

Odzyskiwanie danych to dziedzina, którą zajmujemy się od wielu lat. Nasza firma świadczy usługi naprawy komputerów oraz odzyskiwania danych od 1997r. Posiadamy wiele stanowisk oraz bardzo duże doświadczenie wynikające z ponad dwudziestoletniego doświadczenia. U nas mogą Państwo uzyskać pomoc w niemal każdym problemie z komputerem, laptopem, komputerem przemysłowym czy innym urządzeniem.

FAQ

Pytania i odpowiedzi na temat odzyskiwania danych z kart pamięci

Oto najczęściej zadawane pytania na temat uszkodzeń, naprawy i odzyskiwania danych z uszkodzonych kart pamięci. Jeśli nie wyczerpują one Państwa wątpliwości prosimy o telefon.

Ile kosztuje odzyskiwnaie danych z karty pamięci?

Cena odzyskiwania danych z karty pamięci jest zależna od rodzaju uszkodzenia oraz technologii wykonania karty. Generalnie zawiera się w przedziale od 100 do 500 zł + VAT w prostych przypadkach oraz od 500 do 2000 zł + VAT jeśli do odzyskania danych  konieczne jest dekodowanie zawartości kości pamięci. Dokładną cenę poznają Państwo po bezpłatnym sprawdzeniu nośnika i oszacowaniu kosztów.

Czy wszystkie dane z karty pamięci zostaną odzyskane?

Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia. Z naszych statystyk wynika że około 86% uszkodzonych kart pamięci udaje się odzyskać praktycznie w całości. Jeśli kość pamięci jest uszkodzona w znacznym stopniu mogą wystąpić różne problemy w procesie odzyskiwania danych

Co zrobić aby nie tracić danych?

Robić kopie zapasowe. Wiele osób myli to pojecie z trzymaniem danych na zewnętrznym dysku USB lub Pendrive. Kopia zapasowa to te same dane minimum w dwóch miejscach np. na komputerze i dysku USB.

Jak długo trwa odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty pamięci?

W prostych przypadkach od 1 do 3 dni. W bardziej skomplikowanych, szczególnie w procesie dekodowania danych z pamięci NAND do skutku.

Czy poniesę koszty jeśli danych nie uda się odzyskać?

Nie. Jeśli twoich danych nie uda się odzyskać nie pobieramy opłat w przypadku tego rodzaju nośników.

Czy cena odzyskiwnaia danych może być niższa?

Jeśli klientowi nie zależy na czasie i poczeka na wolną chwilę, takie zlecenia wykonujemy z rabatami od 10 do 30 procent zależnie od rodzaju uszkodzenia i modelu karty pamięci. Wszystko zależy również od technologii zastosowanej w urządzeniu.

Wycnena odzyskiwania za darmo

Posiadamy własne laboratorium i ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych kart pamięci. Dla tego możemy zaoferować Ci darmową wycenę bez względu na Twoją decyzję. Większość wycen wykonujemy niemal od ręki, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że są one cenne dla naszych klientów. Wiemy co robimy i czasem wystarczy chwila aby oszacować koszty usługi.

Płatność za efekt

Dzięki wysokiej skuteczności odzyskiwania danych u nas zapłacisz tylko za efekt. Jeśli z jakiegoś powodu Twoich danych nie uda się odzyskać – nic nie zapłacisz. Wyjątek stanowią niektóre przypadki samodzielnych ingerencji w dyski twarde. Co więcej, cena odzyskiwania danych będzie uzależniona od rodzaju uszkodzenia oraz od technologii wykonania urządzenia.