Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Nasza oferta to kompleksowe odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych, naprawa firmware dysku, oraz elektroniki do procesu odzyskiwania danych.

Dyski twarde

Odzyskiwanie danych z dysków twardych

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy uszkodzonych dysków twardych. Odzyskujemy dane z dysków Seagate, Toshiba, Western-Digital, Maxtor, Hitachi oraz innych producentów

Nasza skuteczność odzyskiwania danych z dysków:

%

Wymiana głowic w dyskach

Duża baza dysków na części oraz bogate doświadczenie pozwala nam skutecznie odzyskiwać dane z dysków z uszkodzeniami głowic.

Naprawa elektroniki dysku

Elektronika to nasza pasja od wielu lat. Dzięki temu skutecznie odzyskujemy dane z dysków z uszkodzoną elektroniką.

Odzyskiwanie po formacie

Odzyskujemy dane ze sformatowanych dysków, dysków po recovery, częściowo nadpisanych.

Wycena odzyskiwania za darmo

Pamiętaj, że u nas wycena odzyskiwania danych jest zawsze za darmo.

Przekładanie talerzy w dyskach

Jest to ostateczność, ale posiadamy doświadczenie również w tak trudnych przypadkach odzyskiwania danych

Naprawa firmware dysków

Firmware to dość awaryjne oprogramowanie. W wielu przypadkach potrafimy skutecznie odzyskać dane z dysków z uszkodzeniami firmware.

Odzyskiwanie z dysków po zalaniu

Odzyskujemy dane z dysków po zalaniu z uszkodzeniami elektroniki wynikłymi w skutek oddziaływania cieczy.

Usuwanie haseł

Usuwanie haseł z większości dysków twardych.

Porozmawiaj ze specjalistą

Jeśli masz jakieś pytania, porozmawiaj z nami. Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi i zaprosimy do nas na bezpłatną wycenę. U nas za darmo poznasz cenę odzyskiwania danych i będziesz mógł/mogła podjąć decyzję co robić. Większość wycen staramy się robić od ręki. Trudniejsze przypadki wyceniamy w 24 do 48 godzin.

Objawy uszkodzonego dysku

Dziwne dźwięki

Dysk wydaje dziwne dźwięki

Jeśli dysk wydaje dziwne dźwięki jak jednostajne piszczenie, powtarzające się klikanie, cykanie, pykanie lub coś w podobie świadczy to o uszkodzeniu mechanicznym. Taki dysk należy jak najszybciej odłączyć od zasilania i udać się do laboratorium w celu sprawdzenia.

Problemy z systemem

Jeśli twój komputer dziwnie się zachowuje to mogą być objawy uszkodzonego dysku:

Komputer się zawiesza, samoczynnie się resetuje. Podczas uruchamiania systemu system naprawia się, Wyskakuje niebieski ekran tzw. BLUE SCREAN. Komputer bardzo wolno się uruchamia. Laptop wyświetla „operating system no found”. Nie widać dysku w biosie. To wszystko i wiele innych, dziwnych zachowań laptopa lub komputera może świadczyć o uszkodzeniu dysku.

Rób kopie zapasowe

Kopia zapasowa to najlepszy przyjaciel każdego użytkownika komputera.

Rób systematyczne kopie zapasowe i wygraj z technologią. Podobno ludzie dzielą się dziś na tych co robią kopie zapasowa i na tych co będą je robić jak zapłacą za odzyskiwanie danych.

Nasze całe laboratorium jest do Państwa dyspozycji

Posiadamy trzy w pełni wyposażone stanowiska do odzyskiwania danych i kilka mniejszych. Wszystko po to aby zapewnić jak najszybszą możliwość odzyskania wartościowych zdjęć, ważnych dokumentów czy projektów oraz innych niezastąpionych danych.

FAQ

Pytania i odpowiedzi na temat odzyskiwania danych z dysków

Oto najczęściej zadawane pytania na temat uszkodzeń, naprawy i odzyskiwania danych z uszkodzonych dysków twardych. Jeśli nie wyczerpują one Państwa wątpliwości prosimy o telefon.

Ile kosztuje odzyskiwnaie danych z dysku?

Cena odzyskiwania danych z dysku jest zależna or rodzaju uszkodzenia ilości pracy i kosztów części użytych w procesie odzyskiwania danych. Generalnie zawiera się w przedziale od 500 do 5000 zł + VAT. Dokładną cenę poznają Państwo po bezpłatnym sprawdzeniu dysku i oszacowaniu kosztów.

Czy wszystkie dane z dysku zostana odzyskane?

Dążymy do tego, aby odzyskać wszystkie dane z dysku niezależnie od jego uszkodzenia. W około 90% przypadku udaje się odzyskać praktycznie wszystkie pliki klienta. 5% zleceń to usługi gdzie danych jest od 50 do 70%, a kolejne 5% to przypadki gdzie danych nie udaje się odzyskać.

Co zrobić aby nie tracić danych?

Robić kopie zapasowe. Wiele osób myli to pojecie z trzymaniem danych na zewnętrznym dysku USB lub Pendrive. Kopia zapasowa to te same dane minimum w dwóch miejscach np. na komputerze i dysku USB.

Jak długo trwa odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku?

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku trwa aż do skutku. Większość zleceń (ponad 80%) udaje się zrealizować w czasie od 2 do 7 dni roboczych. Są jednak i takie, które trwają po kilka miesięcy. Generalnie działamy aż do skutku.

Czy poniesę koszty jeśli danych nie uda się odzyskać?

Nie. Jeśli twoich danych nie uda się odzyskać nie pobieramy opłat. Wyjątek stanowią niektóre przypadki dysków po samodzielnych próbach odzyskiwania ale na pewno informujemy o tym przed rozpoczęciem zlecenia. Wycena kosztów odzyskiwania danych jest zawsze za darmo.

Czy cena odzyskiwnaia danych może być niższa?

Jeśli klientowi nie zależy na czasie i poczeka na wolną chwilę, takie zlecenia wykonujemy z rabatami od 10 do 30 procent zależnie od rodzaju uszkodzenia i modelu dysku.

Wycnena odzyskiwania za darmo

Posiadamy własne laboratorium i ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków twardych. Dla tego możemy zaoferować Ci darmową wycenę bez względu na Twoją decyzję. Większość wycen wykonujemy niemal od ręki, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że są one cenne dla naszych klientów.

Płatność za efekt

Dzięki wysokiej skuteczności odzyskiwania danych u nas zapłacisz tylko za efekt. Jeśli z jakiegoś powodu Twoich danych nie uda się odzyskać – nic nie zapłacisz. Wyjątek stanowią niektóre przypadki samodzielnych ingerencji w dyski twarde. Co więcej, cena odzyskiwania danych będzie uzależniona od rodzaju uszkodzenia.