Odzyskiwanie danych z macierzy RAID jest w naszej ofercie od bardzo dawna. Jako, że serwery sieciowe NAS coraz częściej wykorzystywane są jako magazyny danych zarówno w domach jak i firmach nasze laboratorium dość często przyjmuje tego typu zlecenia.

Nasza oferta obejmuje odzyskiwanie danych z macierzy RAID 5, RAID 6, RAID 1, RAID 0 oraz ich modyfikacji jak również  z profesjonalnych i nietypowych rozwiązań jak Synology Hybrid RAID czy RAID-Z

Nasze usługi są skierowane zarówno do użytkowników domowych jak i firmowych. Odzyskujemy dane zarówno z kliku dyskowych małych macierzy i serwerów NAS oraz dużych składających się z dziesiątek dysków rozbudowanych systemów

W ramach naszych usług każdemu klientowi oferujemy bezpłatną analizę i wycenę w ekspresowym czasie. Możemy wprowadzić takie usługi ponieważ nasze laboratorium liczy wiele stanowisk, a mając świadomość, że dane potrzebne są przeważnie na wczoraj, nie ma przesłanek za tym aby robić sztuczne kolejki.

Dzięki doświadczeniu zbieranemu od 1997 roku, wciąż rozbudowywanemu laboratorium oraz najnowszym technologiom odzyskiwania danych, każdy klient może liczyć na szybkie usługi w konkurencyjnych cenach.

Do naszej firmy nieustannie dostarczane są zlecenia odzyskiwania danych z macierzy RAID oraz serwerów NAS: Qnap, Synology, Supermicro, Dell, HP, Zyxel, RedyNAS, IBM, Drobo, D-Link oraz wielu innych firm. Zapraszamy do zapoznania się z opisami przypadków odzyskania danych z macierzy RAID na naszym blogu i stronie poświęconej w całości tym usługom.

Dla użytkowników, którzy jeszcze nie doświadczyli utraty danych zalecamy wykonywanie systematycznych kopii zapasowych. Mimo, że macierze RAID to bezpieczne urządzenia, nie są odporne na wszystko.

W wielu przypadkach w macierzach dostarczanych do nas duża ilość dysków jest w bardzo słabym stanie lub wręcz uszkodzone co wpływa na czas odzyskiwania danych oraz cenę usługi. Aby temu zaradzić wystarczy cykliczny backup.